Wiadomości

KONKURS ZABAWA

Ogłaszamy wspólną wrześniową zabawę. Do wygrania nasze nowe cudowne zestawy produktów: * maseczka do twarzy MASQUE MISSION FRAICHEUR 30ml i krem do rąk CREME MAINS PARADIS * krem nawilżający GEL CREME MISSION DE STRESS 30 ml i piling do twarzy EXFOLIANT VOLCANIQUE Paradis 30ml Mamy w sumie 10 takich zestawów do rozdania :) A co trzeba zrobić?? Podajcie ile razy na naszym obrazku widzicie charakterystyczny znak marki #lancraypoland - podpowiadamy - literka i z kropeczką w środku zamknięta w kółeczku. Zabawa trwa przez cały miesiąc. Spośród osób, które podadzą w komentarzu pod zdjęciem prawidłową odpowiedź - wylosujemy i nagrodzimy 10. Będzie nam miło jak zaprosicie do zabawy swoich znajomych i polubicie nasz fanpage @lancrayPolska No to trzymamy kciuki

PREMIERA JESIEŃ 2019

SOIR D`HIVER - „MAGICZNE OTULENIE”- PREMIERA NOWEJ LINII - PAŹDZIERNIK 2019 ŁAGODNOŚĆ BAWEŁNY, CIEPŁO IMBIRU NA POCHMURNE I CHŁODNE DNI... Gotowa do działania? Zapisz się już dzisiaj!

Pod lupą w LNE Ilsa Pro Detox

W ostatnim wydaniu LNE, Ilsa Pro Detox nasza propozycja zabiegu w gabinecie kosmetyczny w walce o zdrową skórę. Jak zadbać o dojrzałą skórę w gabinecie kosmetycznym.

Lider Biznesu Beauty - gorąco polecamy

W dniach 28-29.05.2018 w Warszawie odbędzie się wyjątkowa konferencja dla Profesjonalistów z branży Beauty. Nie może Was tam zabraknąć. My już odliczamy dni. Marka Isabelle Lancray Paris wraz z organizatorem konferencji - Beauty Inspiration zapraszają serdecznie do udziału.