ILSA PRO REPARATEUR INTENSE

BIOMIMETYCZNY LIFTING NA 3 - RETINOL, CZARNA ORCHIDEA, PERŁA

To specjalny zabieg przeznaczony dla skóry wymagającej regeneracji. Trzy fazy ampułkowe, zatopione w klasycznym zabiegu, optymalnie nawilżają skórę, wzmacniają barierę skórną, poprawiają regenerację skóry. Kombinacja peptydów powoduje rozluźnienie mięśni i wygładzenie zmarszczek mimicznych, stanowiąc ziołową i nieinwazyjna alternatywę dla botoksu. Efekt to poprawa napięcia i minimalizacja głębokości zmarszczek.

ZALECENIA: Kuracja całoroczna dla każdej cery.

CZĘSTOTLIWOŚĆ: kuracja anti-age: 1 zabieg co 2 tygodnie przez okres 8 tygodni lub jako pojedynczy zabieg bankietowy.

WSKAZANIA:

  • Cera zmęczona
  • Cera atopowa, sebostaza
  • Cera odwodniona
  • Cera ze zmarszczkami
  • Utrata elastyczności i napięcia skóry

EFEKTY:

  • Redukcja zmarszczek,
  • Intensywne nawilżenie
  • Przywrócenie świetlistego kolorytu
  • Ujędrnienie i wzrost elastyczności
  • Regeneracja i wzmocnienie naturalnych funkcji obronnych skóry

SKŁADNIKI AKTYWNE

BLACK ORCHID™ - Uważana jest za symbol piękna i wiecznej młodości. BLACK ORCHID™ ekstrakt z czarnej orchidei wykazuje dużą moc antyoksydacyjną, działa przeciwstarzeniowo i kojąco. Mikroelementy zawarte w wyciągu BLACK ORCHID™ wspomagają proces wiązania wody w komórkach i regulują syntezę kolagenu (odpowiedzialnego za gładkość i jędrność skóry). BLACK ORCHID™ stanowi cenne źródło polifenoli i wielocukrów, które hamują szkodliwe dla skóry reakcje wolnorodnikowe.

PERL EXTRACT™ - to bogate źródło aminokwasów o działaniu odżywczym i nawilżającym, spowalniającym procesy starzenia. Stanowi także źródło soli mineralnych o właściwościach tonizujących, nawilżających, wzmacniających, regulujących metabolizm komórek skóry, przyczyniając się tym samym do jej odnowy. Obecne w PERL EXTRACT™ aminokwasy (alanina, glicyna, seryna, leucyna, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy) odżywiają skórę, redukują zmarszczki i nierówności skóry, wpływając na strukturę kolagenu. Stanowią także tarczę ochronną przed promieniowaniem UV.

SMART LIPIDS®-  to submikronowe cząsteczki składające się ze złożonej mieszanki stałego i płynnego tłuszczu. Są starannie dobrane, aby nadać niedoskonałą strukturę krystaliczną, dzięki czemu substancje lipofilowe jak retinol, mogą być w nich kapsułkowane i chronione. SMART LIPIDS® wspierają i przywracają naturalną barierę skórną, poprawiają penetrację oraz biodostępność skórną składnika aktywnego, zamkniętego w ich wnętrzu. Ze względu na mały submikronowy rozmiar i lipofilowy charakter, dobrze przylegają do skóry i zapewniają przedłużone uwalnianie substancji czynnej zawartej w kapsułkach. Optymalizują także efekt biologiczny i zmniejszają ewentualne skutki uboczne (np. podrażnienia skóry przez intensywne środki aktywne), co poprawia tolerancję skóry. 

SMART LIPIDS® RETINOL to technologia zakapsułkowania retinolu - najbardziej aktywnej postaci witaminy A, nazywanej witaminą młodości ze względu na wszechstronne działanie przeciwstarzeniowe. Kapsułkowanie retinolu w SMART LIPIDS® skutecznie zabezpiecza go przed degradacją a jego penetracja w głąb skóry zostaje wzmocniona, zapewniając jednocześnie przedłużone stopniowe uwalnianie w celu zmniejszenia ewentualnych podrażnień. Retinol stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, poprawiając jędrność i gęstość skóry. Likwiduje nie tylko drobne, ale również głębokie zmarszczki. Poprawia strukturę warstwy rogowej, tym samym wzmacniając barierę ochronną skóry, zapobiegając nadmiernej ucieczce wilgoci. Przyspiesza odnowę naskórka i reguluje podziały komórkowe, prowadząc do jego pogrubienia. Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, zapobiegając jej szorstkości. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega zaskórnikom. Rozjaśnia przebarwienia – poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy i nieprawidłowego gromadzenia się melanocytów. Ma działanie antyoksydacyjne, redukuje szkodliwy wpływ wolnych rodników.

MUNAPSYS™ - to peptyd podobny do toksyny botulinowej - przełomowy składnik przeciwstarzeniowy oparty na neuronauce. Jest peptydem opracowanym metodą in silico w celu uzyskania maksymalnej skuteczności blokowania przed- i postsynaptycznych szlaków skurczu mięśni. Między 25 a 30 rokiem życia pojawiają się pierwsze zmarszczki w okolicy: ust, wokół oczu i na czole. Te zmarszczki mimiczne są wynikiem lat miniaturowych, powtarzalnych skurczów mięśni, które mają miejsce podczas uśmiechania się, płaczu lub marszczenia brwi. Jest pierwszym składnikiem kosmetycznym zdolnym naśladować w działaniu botulinę. Pomaga zredukować zmarszczki mimiczne i chronologiczne już po 7 dniach.

ARCTALIS™ -  to wyjątkowy składnik pochodzący z zimnych i głębokich wód rejonu Grenlandii o doskonałym działaniu wygładzającym i ujędrniającym. ARCTALIS™ przywraca skórze nawilżenie i naturalny blask, jednocześnie chroniąc skórę przed zanieczyszczeniami cyfrowymi (niebieskie światło), zmniejszając poziom MMP1. To morski składnik aktywny o wysokiej zawartości białek i egzopolisacharydów, EPS, które mają zdolność tworzenia filmu na powierzchni skóry. Zwiększa niezbędne składniki macierzy zewnątrzkomórkowej, wzmacniając integralność strukturalną i elastyczność. Indukuje również desmogleinę-3 (Dsg-3), zwiększając spójność naskórka i funkcję barierową.

Wyniki badań in vivo:

• 150% wzrost wilgotności w 7 dni

• Zmniejszenie liczby zmarszczek, objętości i szorstkości kurzych łapek w ciągu 7 dni

• Zwiększenie jędrności i elastyczności okolicy nosowo-wargowej w ciągu 1 miesiąca

• Do 15% lifting powiek w 7 dni

REFORCYL® to główny składnik linii Ilsactivine, który koncentruje się na intensywnej regeneracji cery dojrzałej. Zapewnia jej odżywienie, nową odporność i pomaga odbudować naruszoną czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi barierę skórną. Ta potężna kompozycja naturalnych składników pochodzących z Dalekiego Wschodu, która wykazuje ogromną skuteczność w walce z wyglądem skóry dojrzałej. Znacznie poprawia nawilżenie, jędrność, elastyczność i gładkość skórya także zmniejsza głębokość zmarszczek.

REFORCYL® to unikalne, sprawdzone w badaniach in vivo połączenie naturalnych i biotechnologicznych składników:

• Gynostemma pentaphyllum - ekstraktu z Jiaogulan - zioła nieśmiertelności,

• Cistus incanus - ekstraktu z czystka,

• L-Glutamina - biotechnologicznego aminokwasu.

Gynostemma pentaphyllum - dzięki dużej zawartości gynosaponiny, aktywuje LXR i stymuluje syntezę lipidów naskórka,

by bariera skórna została przywrócona od wewnątrz.

Cistus incanus - szczególnie bogaty w polifenole. Wzmacnia osłabiony system obrony przeciwutleniającej występujący w skórze dojrzałej i neutralizuje reaktywne formy tlenu (RFT).

L-Glutamina - aminokwas działający jak paliwo metaboliczne, które reaktywuje spowolniony metabolizm starzejących się komórek skóry.

Pobierz z zakładki Pliki do pobrania - Wademekum o linii Ilsactivine i najnowszym zabiegu Ilsa Pro Reparateur Intense

Zapisz się na szkolenie


Zobacz podobne wpisy