MASQUE TISSU CHARBON

Poznaj nową maskę w formie płatu biocelulozowego MASQUE TISSU CHARBON od Madame Isabelle Lancray i ciesz się świeżą, czystą oraz pełną zdrowego blasku cerą.

To maska o silnym działaniu oczyszczającym, przeciwzapalnym i detoksykującym. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum, przyspiesza gojenie i regenerację uszkodzonej skóry, działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie, zapobiega powstawaniu zaskórników oraz zmarszczek. 

Łatwa w aplikacji, łączy w sobie działanie okluzyjne maski oraz intensywną kurację DETOX dzięki nasączeniu koncentratem składników przeciwzapalnych. Pozwala na uzyskanie optymalnych efektów zabiegowych zarówno w procedurach manualnych jak i aparaturowych. 

Sposób użycia: Nakładać delikatnie na twarz, pozostawic do działania na 10-15 minut, zdjąć w jednym kawałku.

Przeznaczenie: cera tłusta, cera mieszana, cera trądzikowa, cera zanieczyszczona

Skład: PoreAway ™ , aktywny węgiel z włókien bambusowych, Witamina E, Pirydoksyna, kwas oleanolowy, biotyna, kwas nordihydrogwajaretowy NDGA, kwas fitowy, lizolecytyna, glicerydy migdałowe.

Korzyści: intensywne oczyszczenie oraz detoksykacja cery, silne działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. 

Połączenie z liniami Isabelle Lancray: wspólnie z produktami linii PURALINE DETOX, po użyciu koncentratu linii CLINICAL - CLARYFYING MATRIX, po użyciu esencji ESSENCE MIRACLE COMPLEX  PROBIOTIQUE.

Propozycja stosowania w aparaturowych zabiegach kosmetycznych: po mikrodermabrazji, oxybrazji, pilingu kawitacyjnym, pilingu chemicznym, oczyszczaniu skóry, mezoterapii bezigłowej.

Pojemność: 1 saszetka


Zobacz podobne wpisy