LUKSUSOWE PRODUKTY PREMIUM

Lancray daje kobiecie to, o czym zawsze marzyła - młodość, piękno, atrakcyjność - zabierając ją w świat zmysłowej pielęgnacji.

Linie kosmeceutyków od Isabelle Lancray Paris to prezent dla cudownej i czystej kobiecości. Z prawdziwie wizjonerskich formuł oraz uwodzicielskich esencji zapachowych stworzono ultra-efektywne kosmetyki anti-aging. Ekskluzywne produkty pielęgnacyjne to wspaniały prezent dla Ciebie, który zwróci się natychmiast. Ciesz się luksusową pielęgnacją w eleganckim francuskim stylu. Przeżywaj tę rozkosz każdego dnia przed lustrem. Twoja skórą będzie Ci za to wdzięczna

ELEGANCKIE ZAPACHY

W produktach Isabelle Lancray Paris znajdziesz najpiękniejsze i najbardziej eleganckie zapachy. Po prostu noś zapach luksusu na swojej skórze każdego dnia.

Znajdziecie tutaj egzotyczne ekstrakty pochodzące z: kwiatów, liści, korzeni, orzechów i pestek oraz alg. Za zapach posłużą wam kompozycje naturalnych olejków eterycznych, przygotowywanych przez francuskie perfumerie – wyłącznie dla marki Isabelle Lancray Paris.

WYSOKA SENSORYKA

Jak jedwab czy aksamit... Tak czujesz produkty od Isabelle Lancray Paris na swojej skórze. Zaskakują kobiecą barwą, zapachem i kaszmirową teksturą, działając na wszystkie zmysły.

Receptury uzupełniają emolienty, emulgatory i nośniki także pochodzenia roślinnego,  w celu uzyskania kosmetyków funkcjonalnych, które zadbają o prawidłową fizjologię skóry, stymulując procesy metaboliczne, przywracające jej równowagę.

Nature Meets Science - najczystsze esencje - dla zagwarantowania najwyższej jakości, bezpieczeństwa, skuteczności z pogranicza medycyny.

NAJCENNIEJSZE SKŁADNIKI

Przyroda jest nieustającym źródłem inspiracji. Isabelle Lancray Paris tworzy produkty do pielęgnacji z najcenniejszych składników roślinnych z całego świata, w połączeniu z innowacyjnymi składnikami biotechnologicznymi, tworząc wyjątkową symbiozę dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb skóry. Podaruj je swojej skórze,  a będzie ci za to wdzięczna.

NASZA MISJA:  to tworzenie receptur z gwarancją wysokiej skuteczności, poprzez połączenie tradycji naturalnych kosmetyków z najnowocześniejszymi technologiami. 

HANDMADE WITH LOVE

Marka jest prekursorem w propagowaniu piękna i zdrowia. Bogate doświadczenie, wyjątkowość preparatów, skuteczność zabiegów i indywidualne, naukowe oraz świadome podejście do piękna, to priorytety marki. W każdym słoiczku kremu czy maseczki znajdziesz wytrwałą pracę całego zespołu, nasze oddanie i nasze zaangażowanie. Byś codziennie mogła się cieszyć tym co najlepsze.

GWARANCJA JAKOŚCI

NASZ CEL: Pielęgnować skórę w sposób naturalny, zdrowy oraz odpowiedzialny. Isabelle Lancray, Paris to francuska najwyższa jakość produktu, najwyższa skuteczność działania i innowacyjna technologia. To nieustanny rozwój zgodny z aktualnymi trendami i wymaganiem rynku. Sukces osiągamy dzięki wewnętrznemu rozwojowi i współpracy z różnymi instytucjami badawczymi. Sukces mówi sam za siebie i jest potwierdzony licznymi nagrodami za nasze wyjątkowe produkty