Beaulift

Lift - na zmarszczki mimiczne i statyczne
Dojrzała i wymagająca 40+

Ekskluzywna pielęgnacja anti-age o wysokiej efektywności działania „naprawczego” połączona z silnie rozluźniającym kontrakcję mięśni, efektem wygładzającym i liftującym. Stanowi połączenie zaawansowanej naukowo i technologicznie formuły kosmeceutyków - systemu DMS, biointeligentnych peptydów sygnałowych ( Liftonina®, Argirelina®Matrixyl®), biostymulujących składników aktywnych (Gatuline age defense®, Vitaderm®)  oraz fitohormonów, wspierających rekonstrukcje naskórka.

Produkty dają natychmiastowy i zauważalny efekt liftingu, podnoszą jędrność i spoistość naskórka, zwiększają gęstość skóry, minimalizują ilość i głębokość bruzd, spłycają zmarszczki mimiczne i statyczne. Stymulacja syntezy protein, ochrona przed stresem oksydacyjnym, spowolnienie zewnątrzpochodnych mechanizmów starzenia te nadrzędne cele w pielęgnacji skóry po 40 roku życia.

Peptydy sygnałowe Liftonina®, Argirelina®, Matrixyl®, blokują przekazywanie impulsów nerwowych, odpowiedzialnych za kontrakcję mięśni. Białka te penetrując w głąb skóry blokują sygnał o skurczu mięśni. Badania in vivo przeprowadzone w grupie kobiet, wykazały wysoką skuteczność działania –spłycenie zmarszczek o 30%.Peptydy sygnałowe, inhibitory transmiterów czy peptydy transportujące są znane i wykorzystywane coraz szerzej w kosmetyce XXI wieku. To przyszłość kosmetyki, nadzieja na młody i atrakcyjny wygląd każdej kobiety.


Cer dojrzała, zmarszczki mimiczne, zmarszczki statyczne, "opadające" kontury twarzy.

Przeciwdziałanie procesom starzenia, natychmiastowe działanie liftujące i ściągające, redukcja głębokości zmarszczek, silne działanie antyrodnikowe, 

  • Minimalizacja wrodzonych i nabytych czynników przyspieszających starzenie
  • Poprawa stanu biologicznego skóry, korekta owalu twarzy
  • Błyskawiczny lift, wygładzenie i "rozprasowanie" płytkich i głębokich zmarszczek
  • Kompleksowa ochrona antyrodnikowa, restrukturyzacja i wzmocnienie elastyczności naskórka

Argileina® - 22% (Hexapeptyd-3) - białko odpowiadajace za kontrakcję mięśni, Matrixyl® ( Pentapeptyd-3) -  stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu (I i IV), fibronektyny, elastyny i kwasu hialuronowego znacznie spłycając zmarszczki., Leuphasyl® (Pentapeptyd-8) neuropeptyd, hamuje  przewodnictwo nerwowo-mięśniowe,   Gatuline age defence® - ekstrakt z orzecha włoskiego, o silnych własciwościach antyoksydacyjnych,  Vitaderm®,- wyciąg z liści ostrokrzewu, w połączeniu z kwasem ursolowym i proteinami ryżu stosowany do: stymulacji syntezy kolagenu, wygładzania powierzchni naskórka i naprawy uszkodzonych struktur naskórka w wyniku działania promieniowania UV,  Eeseryl® (Tetrapeptyd5) - o właściwościach przeciwobrzękowych  ,- inhibitor hialuronidazy  olej z pestek moreli,  mikronizowane sfery kolagenowe, roślinna kwercetyna, magnolol,  Marshmallow Eco®,- inhibitor hialuronidazy  olej z pestek moreli, Marine Filling Spheres® mikronizowane sfery kolagenowe, roślinna kwercetyna, magnolol.  DMS. 

VEGAN FORMULA, ALTERNATIVE PRESERVATIVES, NIE ZAWIERA: EO, PEG, PARABENÓW, OLEI MINERALNYCH

CREME JEUNESSE DU VISAGE JOUR

CREME JEUNESSE DU VISAGE JOUR

CREME JEUNESSE DU VISAGE JOUR

24 godzinny luksusowy krem liftujący z hexapeptydem

Innowacyjny produkt 2 generacji do komplementarnej pielęgnacji anti-age na dzień. Hamuje kontrakcję mięśni, znajdujących się tuż pod skórą, prowadząc do wygładzenia ilości i głębokości zmarszczek i bruzd . Bogaty skład (7 opatentowanych składników) zapewnia działanie napinające, wygładzające i liftingujące niezależnie od stanu biologicznego skóry.

Kup w sklepie internetowym
MASQUE LIFT EFFET DURABLE

MASQUE LIFT EFFET DURABLE

MASQUE LIFT EFFET DURABLE

Maska błyskawicznie liftująca z hexapeptydem - Quick Lift

Obfita w składniki aktywne maska-krem z długotrwałym efektem liftingu do naprawy i regeneracji cery dojrzałej. Zapobiega transepidermalnej utracie wody, naprawia uszkodzone struktury, chroni przed toksynami. Stosować 2-3 razy w tygodniu, nakładając cienką warstwę na okolice twarzy, szyi i dekoltu. Niewchłonięte resztki wmasować.

Kup w sklepie internetowym
BEAULIFT  COFFRET SOIN DU JOUR

BEAULIFT COFFRET SOIN DU JOUR

BEAULIFT COFFRET SOIN DU JOUR

Zestaw limitowany BEAULIFT - lift i ochrona na co dzień

Podaruj sobie i bliskim odrobinę luksusu -zestaw limitowany Beaulift od Lancray Paris zachwyca nie tylko atrakcyjną zawartością , ale i ceną. Dzięki liftującym kosmetykom możesz skutecznie pokonać procesy starzenia i przeciwdziałać skutkom mijającego czasu. Wysoce skuteczna kombinacja peptydów i naturalnych składników aktywnych z zielonego orzecha, prosa i ostrokrzewu. sprawia że rezultatt jest imponujący. BEAULIFT działa niezawodnie: wygładza i wypełnia zmarszczki, odbudowuje, ujędrnia i modeluje owal oraz chroni przed stresem oksydacyjnym.

Kup w sklepie internetowym