From Vison to Passion

Firma , aaaaaaa

From Vision to Pasion

Isabelle Lancray Paris, marka francuskich ekskluzywnych kosmetyków, została założona ponad 70 lat temu w roku 1946. Madame Lancray, założycielka marki, była prawdziwym WIZJONEREM i pionierem nowoczesnej i profesjonalnej pielęgnacji, której wizja kultywowana jest obecnie pod opieką niemieckiej grupy Dr Rimpler GmbH i Lancray International, działającej na rynku kosmetyki profesjonalnej, wellness i SPA, z taką samą pasją i zaangażowaniem od 30 lat.

Dr Rimpler GmbH i Lancray International jest w Niemczech liderem w branży kosmetycznej. Od momentu założenia rodzinnego przedsiębiorstwa przez ojca Prof. Nauk Medycznych Manfreda Rimplera i syna Dr nauk chemicznych i farmaceutycznych Christiana Rimplera  w 1986 roku, firma konsekwentnie zmierza ku innowacyjnym rozwiązaniom, stojąc na straży symbiozy nauki z naturą.

Firma Dr Rimpler GmbH i Lancray International dzisiaj to:

  • Ponad 5000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej o normach farmaceutycznych (GMP production Permit and § 13 AMG) i dziennej zdolności produkcyjnej 2500 kg gotowego produktu.
  • Zintegrowane działy: technologii, jakości, rozwoju i produkcji.
  • Własne laboratoria badawcze, w których powstają wszystkie opatentowane składniki aktywne, autorskie receptury i niepowtarzalne koncepcje zabiegów.
  • Własne międzynarodowe Centrum Szkoleniowe.
  • Wsparcie dla przyszłych pokoleń specjalistów, dzięki kooperacji z ponad 30 szkołami kosmetycznymi w samych Niemczech.
  • Dostawca i producent systemów nośnych, takich jak liposomy, nanosomy dla branży medycznej i farmaceutycznej.
  • Dostawca produktów wyłącznie na rynek profesjonalny, obecny w ponad 43 krajach świata.

LANCRAY INTERNATIONAL NA ŚWIECIE

Firmę reprezentuje ponad 43 dystrybutorów na całym świecie, głównie w Europie i Azji. Dzięki regularnym spotkaniom, szkoleniom obsługa Klienta w każdym Instytucie Kosmetycznym Isabelle Lancray i każdym Spa jest taka sama.