Isabelle Lancray w Polsce

Lancray Polska. 

Zgodnie z ponad 70-letnią filozofią samej założycielki, od początku jej obecność w Polsce skoncentrowana jest na rynku kosmetyki profesjonalnej. Wielką staranność przykładamy do poszanowania tradycji związanej z dystrybucją produktów i polecania ich wyłącznie specjalistom z dziedziny kosmetologii, dlatego nasza polityka sprzedaży wyklucza obecność marki poza gabinetami kosmetycznymi i ośrodkami SPA. Oferowanych produktów nie można kupić w drogeriach czy aptekach. Dzięki przyjęciu rozwiązania, popartego wieloletnim doświadczeniem, każdy Salon zyskuje pewność, że będzie oferował swoim Klientom niepowtarzalną i unikatową wartość. 

Współpraca z nami

Tworzymy solidne fundamenty dla sukcesu Naszych Partnerów, budując je na partnerstwie, zaufaniu i rzetelnej wiedzy.Oferujemy: 

  • Pełen serwis usług i produktów marketingowych.
  • Programy lojalnościowe, będące istotnym wsparciem naszych Partnerów w biznesie.
  • Rozbudowany system szkoleń produktowych, warsztatowych i marketingowych.
  • Regularnie wprowadzamy nowości produktowe, zabiegowe
  • Organizujemy regularnie akcje promocyjne i dni otwarte„Beauty Day.

Wspieramy Naszych Partnerów w pozyskiwaniu nowych klientów poprze kampanię: „Uruchom swoje życie z marką Lancray”, wsparcie na FB, czy innych portalach społecznościowych.

Odkrywamy piękno dając do dyspozycji produkty o najwyższej jakości, testowane dermatologicznie i badane profilometrycznie. Lancray daje Kobiecie to, o czym zawsze marzyła... Mamy nadzieję, że nasza filozofia stanie się także Twoją, a Ty dołączysz do grona wiernych i wieloletnich klientów Madame Lancray...

Profesjonalistów, zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z działem handlowym przy ul. Rajskiej 69 we Wrocławiu tel. 7178894/95, 603 634 468.