Ilsa Pro Lift Intense

Luksusowy lifting "botox-like" dla cery dojrzałej. Masaż Synchro szczoteczkami.

Skuteczne wygładzenie zmarszczek i promienny wygląd na długo: luksusowa pielęgnacja o natychmiastowym działaniu liftującym, skierowana do osób z żywą mimiką twarzy. Skuteczność działania zauważalna jest już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu, a efekt utrzymuje się przez kolejne dni. To genialny lifting, gdzie głównym składnikiem aktywnym jest Hexapeptyd-3, blokujący przekazywanie impulsów nerwowych, odpowiedzialnych za skurcze mięśni. 

Badania in vivo przeprowadzone w grupie kobiet, wykazały skuteczne działanie tego białka – odnotowano spłycenie zmarszczek o 30%.

Relaksującym akcentem zabiegu jest masaż synchro, prowadzony specjalnymi, delikatnymi szczoteczkami. Pobudza mikrocyrkulację krwi i limfy, wspomaga proces oczyszczania i detoksykacji komórek skóry, ułatwia penetrację składników aktywnych, stosowanych w kolejnych etapach pielęgnacji.


Cera dojrzała, zmarszczki mimiczne, zmarszczki statyczne, zły stan biologiczny skóry, po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Zaleca się łączenie z aparaturą kosmetyczno-medyczną: sonoforeza, mezoterapia bezigłowa.

Silne i zauważalne działanie liftujące i anti-age, hamuje kontrakcję mięśni, napina i wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza głębokość zmarszczek, modeluje owal, regeneruje i rewitalizuje skórę, chroni przed stresem oksydacyjnym.

Cera odzyskuje gładkość, elastyczność, napięcie; zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu, owal twarzy jest wymodelowany.

Argileina® - 22% - Hexapeptyd-3, Matrixyl® - Pentapeptyd-3, Leuphasyl®-Pentapeptyd-8, Gatuline age defence®, Vitaderm®, olej z pestek moreli, Marine Filling Spheres® - mikronizowane sfery kolagenowe, DMS, roślinna kwercetyna, magnolol, olej z pestek moreli, skwalan, tocoferol.

VEGAN, Nie zawiera: EO/PEG/EDTA, PARABEN FREE.