Centrala 54-028 Wrocław, ul. Rajska 69
Beauty Brunch by Isabelle Lancray Paris & Dr.Rimpler

Beauty Brunch by Isabelle Lancray Paris & Dr.Rimpler

Zapraszamy serdecznie na spotkania biznesowe w formie brunchu, które odbywają się cyklicznie w Twoim mieście. Patronami spotkania są francuska ekskluzywna marka kosmeceutyków Isabelle Lancray Paris z 70-letnim doświadczeniem oraz innowacyjna niemiecka marka łącząca naturę z najnowocześniejszą technologią Dr.Rimpler.

Co na Ciebie czeka?

  • Luksusowy Brunch: Rozpocznij dzień od smacznego brunchu w ekskluzywnej atmosferze. Poznaj innych entuzjastów urody i biznesu.
  • Pokaz Nowości: Nasi eksperci przedstawią najnowsze produkty marki Isabelle Lancray. Będziesz pierwszą osobą, która dowie się o innowacjach w pielęgnacji skóry!
  • Niespodzianki i Upominki: Każdy uczestnik otrzyma wyjątkowy zestaw próbek produktów Isabelle Lancray oraz szansę na wygranie fantastycznych nagród!
  • Konsultacje Kosmetyczne: Nasi profesjonalni kosmetolodzy będą dostępni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i doradzić w kwestiach pielęgnacji skóry.
  • Sesje Networkingowe: Poznawaj innych profesjonalistów z branży i buduj cenne kontakty biznesowe. Rezerwuj swoje miejsce już dziś!

Dołącz do naszego wyjątkowego brunchu, aby odkryć piękno z Isabelle Lancray oraz Dr. Rimpler i być na bieżąco z najnowszymi trendami w pielęgnacji skóry. To wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Isabelle Lancray – Twoje piękno, nasza pasja

Dr. Rimpler – Gdzie natura spotyka się z nauką

Terminy

Wybierz swój termin z poniższej listy. Regularnie dodajemy nowe: