Centrala 54-028 Wrocław, ul. Rajska 69

O NAS

Poznaj Madame Lancray

Poznaj Madame Lancray

Luksusowe produkty premium

Lancray daje kobiecie to, o czym zawsze marzyła – młodość, piękno, atrakcyjność – zabierając ją w świat zmysłowej pielęgnacji.

Linie kosmeceutyków od Isabelle Lancray Paris to prezent dla cudownej i czystej kobiecości. Z prawdziwie wizjonerskich formuł oraz uwodzicielskich esencji zapachowych stworzono ultra-efektywne kosmetyki anti-aging. Ekskluzywne produkty pielęgnacyjne to wspaniały prezent dla Ciebie, który zwróci się natychmiast. Ciesz się luksusową pielęgnacją w eleganckim francuskim stylu. Przeżywaj tę rozkosz każdego dnia przed lustrem. Twoja skórą będzie Ci za to wdzięczna.

Czytaj więcej

Wyróżnienia i nagrody

Nasze produkty z całą odpowiedzialnością zaliczamy do grona KOSMECEUTYKÓW, mając na względzie: maksymalne stężenie, biodyspozycję związków aktywnych, innowacyjne technologie, poparte wiedzą z dziedziny: chemii, biologii, dermatologii i farmacji, z poszanowaniem naturalnych zasobów przyrody.

Czytaj więcej

Madame Isabelle Lancray

Madame Isabelle Lancray, matka i założycielka marki Isabelle Lancray Paris, była pionierem nowoczesnej, profesjonalnej pielęgnacji skóry w powojennym Paryżu. Swoją pasją do pielęgnacji urody i odważną, elegancką pewnością siebie jako bizneswoman w połowie XX wieku uczyniła swoje imię nieśmiertelnym w świecie kosmetyków.

Karierę zawodową rozpoczynała jako dziennikarka Paris-Match. Praca przy tworzeniu tego czasopisma umożliwiła jej kontakt z wieloma znanymi osobami ze świata mody oraz urody. W 1951 roku Madame otwiera w Caurbevoie mały zakład produkcyjny. Wraz z farmaceutami czynnie pracuje nad nowymi produktami, udoskonala receptury, poszukuje nowych składników aktywnych

W roku 1953 w renomowanej części Paryża Madame Lancray otwiera pierwszy własny salon kosmetyczny z kosmetyką profesjonalną, który staje się pierwszym centrum szkoleniowym dla nowej generacji kosmetyczek. Jej praca i pasja tworzyły kluczowe motto Madame Lancray