Madame Isabelle Lancray

ZADBANA SKÓRA JEST PODSTAWĄ PONADCZASOWEGO PIĘKNA. 

Ekskluzywna marka kosmetyków Isabelle Lancray Paris jest od 1940 roku synonimem luksusowej pielęgnacji skóry w eleganckim francuskim stylu.

Paryż na początku XX wieku naznaczony był trudnymi czasami pierwszej wojny światowej. Z jednej strony nastąpił koniec Belle Époque, okresu, w którym był centrum Europy. A z drugiej nastał wówczas fascynujący czas, odznaczający się ogromnym duchem walki, wolności i nieskrępowanej radość życia Paryżan.

Powozy konne, kobiety z eleganckimi kapeluszami, paryski styl, ale także pociągi żołnierzy maszerujących ulicami w drodze na niepewną wojnę, cechowały rok urodzenia: Rosine Gacier, później znanej jako Madame Isabelle Lancray, który zbiegł się z początkiem I wojny światowej.

PARYŻOWE ŻYCIE W SŁUŻBIE PIĘKNOŚCI 

Madame Isabelle Lancray, matka i założycielka marki Isabelle Lancray Paris, była prawdziwym pionierem nowoczesnej, profesjonalnej pielęgnacji skóry w powojennym Paryżu. Swoją pasją do pielęgnacji urody i odważną, elegancką pewnością siebie jako bizneswoman w połowie XX wieku uczyniła swoje imię nieśmiertelnym w świecie kosmetyków.

Madame Lancray otworzyła własny salon kosmetyczny w centrum Paryża. Z powodu swojej pasji do profesjonalnego rodzaju kosmetyków salon szybko stał się centrum szkoleniowym dla nowej generacji kosmetyczek. Jej praca i pasja stworzyły kluczowe motto Madame Lancray „Prawdziwa kosmetyka to połączenie wysokiej jakości surowców i innowacyjnych metod pielęgnacji, we współpracy z wykształconymi kosmetyczkami.” W 1962 roku Madame Lancray  zostaje przewodniczącą Narodowego Stowarzyszenia  Salonów Kosmetycznych, a 6 lat później, w 1968 roku Isabelle tworzy pierwszą w historii Francuską Federację Estetyki i Kosmetyki, dając fundament dzisiejszym stowarzyszeniom kosmetyki profesjonalnej. 

Jednocześnie Isabelle Lancray korespondowała z innymi ekspertami z branży kosmetycznej i modowej, takimi jak: B. Helena Rubinstein, by stale nadążać i kierunkować kosmetyki na aktualny puls i trend panującego czasu. Na tej podstawie ostatecznie założyła markę Isabelle Lancray Paris, która była manifestem jej filozofii.

SKÓRA JEST AMBASADOREM ŚMIAŁEJ I PEWNEJ SIEBIE KOBIETY. 

Madame Lancray chciała przeczytać swoje imię na billboardach światowych bulwarów, wydrukowane na ekskluzywnych produktach marki i to marzenie stało się początkowym kapitałem globalnie działającej firmy.

Karierę zawodową rozpoczynała jako dziennikarka Paris-Match. Praca przy tworzeniu tego czasopisma umożliwiła jej kontakt z wieloma znanymi osobami ze świata mody i urody. Zaangażowana w rozwój kosmetyki Madame Lancray, publikowała artykuły w prasie paryskiej i dyskutowała na wielu forach o zawodzie kosmetyczki. Nad wieloma kobiecymi eventami Madame Lancray osobiście czuwała a kosmetyki  z jej domu upiększały paryski świat kobiet.

Profesjonalna pielęgnacja skóry - wg nauki Isabelle Lancray obejmowała regularną wizytę w salonie piękności, a produkty dla tego salonu opracowywała osobiście sama Madame Lancray jak np. sztandarowy produkt oczyszczający Mus Minute, który w prawie niezmienionej recepturze produkowany jest do dzisiaj. 

Cenne naturalne esencje zawsze były częścią produktów pielęgnacyjnych. Do dnia dzisiejszego ekskluzywne kombinacje surowców są używane jako przypomnienie czarującej Madame Lancray a receptury wzbogacono o najnowocześniejsze rozwiązania biotechnologiczne.

Madame Isabelle Lancray opowiada historię francuskiej kobiety, która wyruszyła na poszukiwanie swojego SZCZĘŚCIA  i znalazła w niej swoje motto życiowe.

Pod koniec życia Madame Lancray spędza czas w spokoju i odosobnieniu, ale do końca hołdując zasadzie elegancji i prestiżu.

PRAWIDŁOWO PIELĘGNOWANA SKÓRA JEST JEDYNĄ SUKIENKĄ, KTÓRA NIGDY NIE WYJDZIE Z  MODY.

Dzisiejsza Klientka Isabelle Lancray jest pełna wdzięku, ponadczasowa i pewna siebie - tak jak życzyłaby sobie tego Madame Lancray.