Centrala 54-028 Wrocław, ul. Rajska 69

Il Homme Aquamarin

Il Homme
Oceaniczne zabiegi dla męskiej cery z systemem Aqamarin. Masaż twarzy Il Homme.
Il Homme Aquamarin

Opracowane w laboratorium Lancray rytuały piękna w odpowiedzi na potrzeby męskiej skóry. Praktyczne, funkcjonalne i skuteczne, o natychmiastowych efektach działania. Inspirowane florą oceanicznych głębin symbolizują męskość, wigor, siłę i zdrowie.

Nowoczesny system męskiej pielęgnacji AQUAMARIN łączy długotrwałe nawilżenie z rozbudowaniem funkcji ochronnych skóry, przywróceniem jędrności i blasku. Zabiegi eliminują oznaki zmęczenia i stresu, przywracają witalność i zdrowy wygląd. Maksimum życiodajnej energii czerpią z relaksującego masażu twarzy, głowy i ramion IL Homme, pobudzają zmysły świeżą, oceaniczną nutą zapachową.

Przeznaczenie

Każdy rodzaj męskiej cery.

Działanie

Nawilżające, dotleniające, łagodzące i ochronne, przeciwdziałanie podrażnieniom, odbudowa lipidów, wzmocnienie i dotlenienie skóry.

Efekt

Cera odzyskuje siłę i wigor. Znika zmęczenie, nadmierna reaktywność, zaczerwienienia i podrażnienia. Skóra staje się miękka i elastyczna w dotyku, promienna i świeża.

Składniki aktywne

Aquamarin CX®, morski kolagen, GaG, Morski biopolimer, Maruna nadmorska, Eksopolisacharydy, Mukopolisacharydy, olej Ximenia americana, fitoskwalen, kwas hialuronowy, ekstrakt rumianku rzymskiego, tocoferol.

VEGAN, Nie zawiera: EO/PEG/EDTA, PARABEN FREE.

Jesteś profesjonalistą? Zaloguj się po więcej infromacji.

Przejdź do poprzedniego artykułu Poprzedni zabieg

ILSA-PRO Exotique

Następny zabieg Przejdź do następnego artykułu

Hydro Matrix Hydrate