Centrala 54-028 Wrocław, ul. Rajska 69

ILSA-PRO Hyaluron au Concombre

Egostyle - zabieg z masażem
Ukojenie dla cery suchej - aktywna i skuteczna walka z procesami fotostarzenia i stresem oksydacyjnym.
ILSA-PRO Hyaluron au Concombre

Hialuron jest jednym z najpopularniejszych składników stosowanych w kosmetyce i medycynie estetycznej ze względu na jego zdolności nawilżające i antyagingowe.

Działanie hialuronu na skórę jest wieloaspektowe i korzystne dla jej kondycji. Hialuron doskonale nawilża, wygładza zmarszczki i linie mimiczne, poprawia elastyczność oraz jędrność skóry. Dodatkowo, przyspiesza gojenie się ran i uszkodzeń, redukuje suchość oraz przesuszenie skóry, oraz neutralizuje wolne rodniki.

Hyaluron jest w stanie związać od 1000 do 4000 razy więcej wody niż wynosi jego masa, dzięki czemu skóra jest jędrna i sprężysta. Jego odpowiednie stężenie zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz niekorzystnym zmianom kształtu i konturu twarzy.

Ważne, aby wiedzieć: Hialuron jest składnikiem bezpiecznym i dobrze tolerowanym przez większość typów skóry. Dzięki swoim unikalnym właściwościom nawilżającym i odmładzającym, jest ceniony zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i jako wsparcie w zabiegach medycyny estetycznej mających na celu poprawę jakości i wyglądu skóry.

Czas trwania zabiegu

60 min

Częstotliwość zabiegu

1-2 razy w miesiącu

Przeznaczenie

Zabieg nawilżający dla każdego rodzaju cery, polecany szczególnie w okresie letnim.

 

Działanie

Zabieg stanowi globalną barierę ochronną przeciwko działaniu środowiska atmosferycznego, zmniejszając uszkodzenia wewnątrz- i zewnątrzkomórkowe. Opatentowane technologie kapsułkowania składników aktywnych maksymalizują stężenie naturalnych antyoksydantów, glikozaminoglikanów, biopeptydów, lipidów, by zmniejszać stres oksydacyjny, widoczne oznaki starzenia się skóry i spłycić drobne zmarszczki. Dodatkowo kuracja zmniejsza uwalnianie histaminy, działając antyalergicznie i przeciwzapalnie. Liposomalne kapsułkowanie mocznika, PCA, naturalnych składników NMF, służy zwiększeniu zdolności wiązania wody.

Efekt

Skóra staje się nawilżona z widocznie wygładzonymi zmarszczkami. Stany zapalne i alergiczne zostają wyelliminowane, a procesy regeneracji skóry przyspieszone.

Składniki aktywne

Kwas hialuronowy – 1.1% (0,3% krótko- łańcuchowego, 0,8% długo – łańcuchowego), Asparlina®, Resveratrol®, Glycolift®, Hydraktyna®, ESDS®, Sensicalmina®, Eyeseryl®, Ubuntu Ximenia®,PCA, Alantoina, panthenol, mocznik, witamina E, ekstrakty rumianku, oleje konopne oraz z nasion ciernistego krzewu.

VEGAN, Nie zawiera: EO/PEG/EDTA, PARABEN FREE.

Jesteś profesjonalistą? Zaloguj się po więcej infromacji.

Przejdź do poprzedniego artykułu Poprzedni zabieg

ILSA-PRO Vitamin C Pure

Następny zabieg Przejdź do następnego artykułu

ILSA-PRO Hyaluronique