Centrala 54-028 Wrocław, ul. Rajska 69

Ilsa Pro Vitamina C Pure

Vitamina
Orientalna ceremonia antyoksydacyjna z aktywną witaminą C i masażem pędzelkowym.
Ilsa Pro Vitamina C Pure

Potężna moc życiodajnych witamin A, E i C dla piękna i urody Twojej skóry. Ekstrakty z wiśni acerola, mandarynek, mango, świeże komórki kiwi, niosą zdrowie i urodę, pachnącą owocową świeżością i zniewalają wszystkie zmysły. Witaminowa koncepcja aktywnej i skutecznej walki z procesami starzenia skóry i wpływem stresu oksydacyjnego. Kolejne etapy zabiegu dostarczają niezbędnych porcji witamin i wilgoci, chroniąc przed wolnymi rodnikami, spowalniając mechanizmy starzenia i błyskawicznie poprawia kondycję skóry.

Dopełnieniem doznań sensorycznych jest azjatycki masaż pędzelkowy, subtelny i relaksujący, w rytm orientalnych rytmów. Ułatwia penetrację składników aktywnych, zawartych w poszczególnych fazach zabiegu, kontroluje poziom nawilżenia, wspomaga regenerację naskórka, łagodzi podrażnienia.

Działanie

Skuteczna ochrona przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym, ochrona elastyczności i sprężystości skóry: ochrona kolagenu i elastyny, wzmocnienie delikatnych naczyń krwionośnych, rewitalizacja, nawilżenie.

Efekt

Kompleksowa odnowa i regeneracja, wzrost stopnia nawilżenia i elastyczności, likwidacja drobnych linii i zmarszczek, rozjaśnienie kolorytu: promienna, naturalna i świeża cera.

Przejdź do poprzedniego artykułu Poprzedni zabieg

Ilsa Pro Excellence Premium

Następny zabieg Przejdź do następnego artykułu

Ilsa Pro Detox