Centrala 54-028 Wrocław, ul. Rajska 69

Ilsa Pro Detox

Puraline Detoks
Celowana terapia dla cery problematycznej ze zmianami hormonalnymi. Masaż limfatyczny.
Ilsa Pro Detox

Zabieg normalizujący i przeciwzapalny na problemy cery tłustej i problematycznej, w tym cery dojrzałej, u której ze względu na zmiany hormonalne (okres menopauzalny, ustanie antykoncepcji) mamy do czynienia z nadmiernym łojotokiem, rogowaceniem, stanami zapalnymi, z jednoczesną profilaktyką anti-age.

To pierwszy zabieg , wykorzystujący procesy komórkowego recyklingu (enzymatycznej degradacji białek), w specjalnych strukturach PROTEASOMACH. Uwolnienie skóry od toksycznych odpadów i balastów, to jednoczesna naprawa, regulacja i rewitalizacja naturalnych procesów, zachodzących w żywych komórkach organizmu. Odkrycie zjawiska komórkowego recyklingu, nagrodzone zostało w 2004 roku Nagrodą Nobla.

Dodatkowym elementem terapii jest relaksujący masaż twarzy z elementami drenażu limfatycznego.

Działanie

Stymulacja naturalnych antybiotyków skóry: regulacja androgenów, detoksykacja, seboregulacja, przeciwdziałanie bakteriom Propionii Acne, normalizacja pracy gruczołów łojowych, oczyszczenie, rozjaśnienie, działanie przeciwzapalne, ochrona (stres fizyczny, chemiczny oksydacyjny), działanie anti-age.

Efekt

Cera odzyskuje naturalną równowagę i harmonię, znika nadmierna reaktywność gruczołów łojowych, zaczerwienienia i podrażnienia. Skóra staje się jasna, czysta i klarowna. Silne detoksykacja skutkuje widocznym odmłodzeniem skóry.

Przejdź do poprzedniego artykułu Poprzedni zabieg

Ilsa Pro Vitamina C Pure

Następny zabieg Przejdź do następnego artykułu

Ilsa Pro Hyaluronique