Centrala 54-028 Wrocław, ul. Rajska 69

Ilsa Pro Excellence Premium

L`age D`or
Złota ceremonia piękna Premium Class z komórkami macierzystymi. Masaż liftujący.
Ilsa Pro Excellence Premium

Dwugodzinna ceremonia przenosi Cię w świat Paryża lat dwudziestych minionego wieku. Oszołamia zapachem i luksusem. Pokój zabiegowy wypełnia się upojnym aromatem kwiatów, w oddali słychać harmonijne akordy francuskiej piosenki Edith Piaf. Ceremonia rozpocznie się kąpielą stóp w wodzie różanej, ciepłymi kompresami dłoni, ogrzewa ciało herbatą z jaśminem.

ILSA-PRO EXCELLENCE uwodzi Twoje zmysły cudownym bukietem zapachów róży damasceńskiej, arabskiego jaśminu, i niebieskiego irysa. Substancje czynne: kwiatowe komórki macierzyste, esencje perłowe, złoty pył i biomimetyczne polipeptydy, przywrócą skórze jędrność i blask, a wyrafinowane formy różanego masażu sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i odprężona, jak nigdy przedtem.

Działanie

Silne działanie liftujące, głęboka regeneracja i witalizacja, korekta owalu, zmniejszenie ilości i głębokości bruzd i zmarszczek, poprawa architektury skóry, zwiększenie gęstości, przeciwdziałanie grawitacji.

Efekt

Świeża, promienna cera, z widocznym efektem poprawy owalu, zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek, spektakularny efekt liftujący.

Następny zabieg Przejdź do następnego artykułu

Ilsa Pro Vitamina C Pure