Centrala 54-028 Wrocław, ul. Rajska 69

Ilsa Pro Hyaluronique

Egostyle
Zabieg z intradermalnym kwasem hialuronowym. Masaż witaminowy.
Ilsa Pro Hyaluronique

Zabieg anti-age, silnie nawilżający, który zapewnia skórze optymalną dawkę wilgoci, minimalizuje skutki zanieczyszczenia środowiska, wzmacnia barierę ochronną. Wykorzystuje biopeptydy, aminokwasy, filmotwórcze składniki alg morskich i kwas hialuronowy, by odbudowywać integralność naskórka, eliminować przeznaskórkową utratę wody, wzmacniać zasoby kolagenu i elastyny.

Ilsa Pro Hyaluronique to witalizujące doznanie świeżości, eliminacja drobnych zmarszczek, będących konsekwencją niedostatecznego nawilżenia, to jasna, świeża i zrelaksowana skóra. To doskonałe uzupełnienie pielęgnacji aparaturowej (mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, radiofrekwencja).

Cudownie relaksującym i odprężającym elementem terapii jest manualny masaż relaksujący twarzy, szyi i dekoltu na bazie aksamitnego serum z witaminami, pełnymi nienasyconych kwasów tłuszczowych i fitosteroli.

Działanie

  • Intensywne nawodnienie skóry
  • Wzmocnienie i odbudowa płaszcza hydrolipido- wego naskórka
  • Wypełnienie delikatnych zmarszczek
  • Zmniejszenie wartości TEWL
  • Ochrona przed agresją środowiska

Efekt

Perfekcyjna ochrona i nawilżenie, która przeciwdziała negatywnym czynnikom takim jak stres oksydacyjny zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV, niedostateczne nawodnienie.

Przejdź do poprzedniego artykułu Poprzedni zabieg

Ilsa Pro Detox

Następny zabieg Przejdź do następnego artykułu

Ilsa Pro Reparateur